Automatyka Myślenice

Oferujemy:

  • Montaż automatyki bram
  • Montaż automatyki rolet
  • Montaż sterowania za pomocą smartfona
  • Serwis, naprawy i konserwację automatyki

Automatyka to dziedzina zajmująca się procesem automatyzacji urządzeń, które działają bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka. Głównym celem automatyzacji procesów jest oszczędność czasu, energii oraz środków finansowych. 

Automatyzacja bramy, rolet czy oświetlenia pozwoli Ci zwiększyć komfort życia, zaoszczędzi cenny czas, jak również ograniczy zużycie energii. Dzięki automatyzacji urządzeń możesz nimi również sterować zdalnie za pomocą smartfona przez Internet. Funkcja ta okazuje się niezastąpiona kiedy na przykład zgubiłeś bądź zapomniałeś zabrać ze sobą klucze. Taka sytuacja nigdy nie jest komfortowa jednak mając przy sobie telefon możesz bez problemu i bez szkód materialnych wejść do własnego domu otwierając np. bramę garażową.

Jednym z najbardziej praktycznych automatyzacji jest sterowanie ogrzewaniem. Dzięki automatycznej regulacji temperatury w określonych porach dnia, możesz w prosty i skuteczny sposób zminimalizować zużycie energii potrzebnej do ogrzewania Twojego domu. 

Okres jesienno-zimowy to czas kiedy słońce szybko zachodzi a wieczory stają się długie. Z tego powodu często zachodzi konieczność włączania oświetlenia zewnętrznego. Automatyzując ten proces możesz skupić się na swoich ulubionych czynnościach nie zastanawiając się kiedy i czy oświetlenie zostało wyłączone. To automatyczny system załączy i wyłączy oświetlenie o określonych przez Ciebie porach.

W dobie szybkiego rozwoju technologicznego na rynku istnieje wiele rozwiązań, decydując się na montaż automatyki warto wybrać firmę oferującą także serwis, dzięki czemu ewentualny proces rozbudowy/aktualizacji w przyszłości, przebiegnie sprawnie.

K2 Instal gwarantuje Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze systemy cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej optymalny system.

Sprawdź naszą pełną ofertę w zakładce Usługi.

Call Now Button