Automatyka

Automatyka to dziedzina zajmująca się procesem automatyzacji urządzeń, które działają bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka. Głównym celem automatyzacji procesów jest oszczędność czasu, energii oraz środków finansowych. 

Automatyzacja bramy, rolet zewnętrznych czy oświetlenia pozwoli Państwu zwiększyć komfort życia, zaoszczędzić cenny czas, jak również ograniczyć zużycie energii. Ogromną zaletą automatyzacji jest możliwość sterowania urządzeniami poprzez Internet za pomocą aplikacji na Android oraz iOS. Funkcja ta staje się niezastąpiona kiedy na przykład zagubią Państwo klucze. W takiej sytuacji mogą Państwo otworzyć garaż zdalnie, za pomocą telefonu, aby dostać się do środka. Kolejnym praktycznym przykładem automatyzacji jest podłączenie inteligentnego sterownika do ogrzewania. Za sprawą automatycznej regulacji temperatury można minimalizować zużycie energii do ogrzewania domu/obiektu. W okresie jesienno-zimowym zachodzi konieczność włączania oświetlenia zewnętrznego. Także ten proces można zautomatyzować, dzięki czemu oświetlenie będzie włączane/wyłączane o określonych porach dnia/nocy. 

W dobie szybkiego rozwoju technologicznego istnieje wiele rozwiązań automatyzacji urządzeń – decydując się na automatyzację warto wybrać firmę oferującą także serwis, dzięki czemu ewentualny proces rozbudowy/aktualizacji w przyszłości, przebiegnie sprawnie.

K2 Instal gwarantuje Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze systemy cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność nie tylko w okresie gwarancji lecz przez wiele kolejnych lat.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej optymalny system.

Call Now Button