Kontrola dostępu

Kontrola dostępu to proces, który umożliwia lub uniemożliwia dostęp do określonych pomieszczeń lub urządzeń wybranej grupie osób. Obejmować może wykorzystanie systemów identyfikacji, takich jak karty dostępu, hasła, czy skanowanie linii papilarnych, które pozwalają na uwierzytelnienie tożsamości osoby próbującej uzyskać dostęp. Brak fizycznego klucza zwiększa wygodę, jak również bezpieczeństwo obiektu/pomieszczenia uniemożliwiając jego kradzież, zagubienie czy zniszczenie. Użytkownik posiada przy sobie wirtualny klucz w postaci kodu czy linii papilarnych.

System kontroli dostępu umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do obiektu/pomieszczenia, pozwalając na zmianę uprawnień użytkowników w dowolnym momencie przez administratora.

Tylko profesjonalny system kontroli dostępu gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

System taki składa się z:

– centrali sterującej;

– urządzeń weryfikujących użytkownika (klawiatury, skanery, karty);

– urządzeń wykonawczych (elektro-zaczep, elektromagnes, rygle);

– akumulator niezbędny do działania systemu w przypadku braku zasilania z sieci.

Kontrola dostępu zaliczana jest do grupy urządzeń bezpieczeństwa, dlatego system ten powinien zawsze być zaprojektowany oraz zamontowany wyłącznie przez wyspecjalizowane osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

K2 Instal gwarantuje Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze systemy cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność nie tylko w okresie gwarancji lecz przez wiele kolejnych lat.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej optymalny system kontroli dostępu.

Call Now Button