K2 Instal – Twoje Centrum Elektroinstalacyjne w Myślenicach, Krakowie i Okolicach

Od 2017 roku, firma K2 Instal dostarcza kompleksowe usługi elektroinstalacyjne, stanowiąc pewne i doświadczone źródło dla klientów w Myślenicach, Krakowie oraz pobliskich okolicach. Nasze obszary działalności obejmują montaż, konserwację i naprawy instalacji elektrycznych, teleinformatycznych, a także systemów monitoringu oraz alarmowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wybierając K2 Instal, otrzymujesz usługi wykonane szybko, solidnie i z dbałością o estetykę. Nasz nacisk kładziemy na profesjonalizm i bezpieczeństwo, co gwarantuje bezawaryjne funkcjonowanie naszych instalacji oraz spokój ich właścicieli.

Jeśli poszukujesz rzetelnego elektryka, znalazłeś się we właściwym miejscu. Zaufaj nam, a zyskasz gwarancję usług na najwyższym poziomie i pewność, że Twoja nieruchomość będzie bezpieczna.

Nasza oferta obejmuje:

  • Montaż, konserwację i naprawy instalacji elektrycznych
  • Teleinformatykę
  • Systemy monitoringu
  • Systemy alarmowe

Dlaczego my?

  • Profesjonalizm i bezpieczeństwo
  • Szybkość, solidność i estetyka wykonania
  • Doświadczony zespół elektryków

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce “Usługi” oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy fachowej porady i rozwiążemy Twoje problemy elektryczne.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Stale dążymy do podnoszenia poziomu zadowolenia naszych klientów, uczestnicząc w regularnych szkoleniach branżowych. Dzięki temu zawsze możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania, minimalizując koszty Państwa inwestycji.

K2 Instal - USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE
5.0
powered by Google
Bartosz SobolBartosz Sobol
12:21 12 Sep 23
Instalacja wykonana została na wysokim poziomie. Duży plus za sugestie i porady.
Tom XyzTom Xyz
10:36 27 Aug 23
Polecam K2 Instal. Pan Krzysztof to świetny elektryk z ogromną wiedzą oraz co widać doświadczeniem.
Agnieszka LubeckaAgnieszka Lubecka
03:43 26 Aug 23
Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia. Można zawsze liczyć na kompetentne sugestie pana Krzysztofa jak najlepiej rozwiązać problem. POLECAM, jeśli chcecie być pewni że robota będzie zrobiona na 200%.
Wojtek KrrWojtek Krr
19:01 23 Aug 23
Firma K2 Instal wykonała dla mnie montaż systemu alarmowego oraz system monitoringu. Oba systemy pracują perfekcyjnie już od prawie roku. Jestem bardzo zadowolony i cenię fakt że Pan Krzysztof zawsze odbiera telefon i służy pomocą.
Mikołaj WyrobaMikołaj Wyroba
13:32 23 Aug 23
Polecam.
Maria KrrMaria Krr
15:45 22 Aug 23
Pan Krzysztof to świetny elektryk, wykonał dla nas instalację w domu jednorodzinnym i jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac jak również z ceny. Bardzo przydatne i praktyczne porady były nieocenione na etapie wykonywanych prac.
Marcin GuzikMarcin Guzik
10:01 22 Aug 23
Gorąco polecam! Pan Krzysztof to osoba, która zna się na swojej robocie i przede wszystkim jest na bieżąco z wszystkimi instalacjami w domu. Instalacja inteligentnego domu, kamery, serwery, telewizja, domofon, brama, alarm – wszystko działa, wszystko współpracuje, wszystko OK! Polecam!
Krzysztof DominikKrzysztof Dominik
19:29 21 Aug 23
K2 Instal polecam z całego serca. Pełny profesjonalizm przy instalacji systemu dozorującego poprzez doractwo w wyborze sprzętu (myślałem że sie znam ale przy wiedzy pana Krzysia to jestem żółtodziobem) nastepnie montaż i uruchomieniu systemu. Pan Krzysztof posiada uprawnienia instalatora i jest certyfikowanym elktrykiem a to ważne w przyszłości żeby nie mieć problemów z gwarancją.To już mój drugi system zainstalowany przez firmę K2. Nie ma problemu przy obsłudze podczas trwania gwarancji jak i po a z tym w innych firmach bywa różnie.Cena adekwatna fo jakości.Polecam.
js_loader

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Call Now Button