K2 Instal – usługi elektroinstalacyjne

K2 Instal – Twój elektryk Myślenice, Kraków i okolice. Firma działa w branży elektroinstalacyjnej od 2017 roku świadcząc usługi w zakresie montażu, konserwacji oraz napraw instalacji elektrycznych, teleinformatycznych, systemów monitoringu oraz systemów alarmowych. Nasze usługi wykonujemy szybko, solidnie i estetycznie. Kładziemy nacisk przede wszystkim na profesjonalizm i bezpieczeństwo dlatego nasze instalacje pracują bezawaryjnie i gwarantują spokój ich właścicielom.

Jeśli szukasz dobrego elektryka to jesteś we właściwym miejscu. Zaufaj nam a zyskasz gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie i pewność że Twoja nieruchomość będzie bezpieczna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Usługi jak również do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i rozwiążemy Twoje problemy elektryczne.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Aby nieustannie zwiększać poziom zadowolenia naszych klientów, regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze i w każdej sytuacji zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania aby możliwie jak najbardziej ograniczyć koszty Państwa inwestycji.

Elektryk Myślenice, Kraków i okolice.

Call Now Button