System alarmowy

Jest to system oparty na zbiorze urządzeń, których celem jest zabezpieczenie danego obszaru/obiektu przed włamaniem osób trzecich. System alarmowy pozwoli Państwu zabezpieczyć dowolny obiekt (dom, biuro czy halę). 

Najnowsze centrale alarmowe posiadają szereg przydatnych funkcji, takich jak:

– monitorowanie i ochrona obiektu przed włamaniem;

– wykrycie dymu (ochrona przed pożarem);

– wykrycie wody na podłodze (ochrona przed zalaniem);

– wykrycie niebezpiecznego stężenia gazu (ochrona przed wybuchem);

– wykrycie niebezpiecznego stężenia dwutlenku węgla (ochrona przed czadem);

– zdalne sterowanie bramą garażową/ogrodzeniową;

– sterowanie roletami okiennymi;

– sterowanie oświetleniem;

– sterowanie ogrzewaniem.

O każdej nietypowej sytuacji, którą wykryje system, zostaną Państwo powiadomieni przez centralę.

System alarmowy wyposażony jest w akumulator, który podtrzymuje jego działanie, nawet jeśli wystąpi brak zasilania sieciowego.

W zależności od konfiguracji, powiadomienia mogą być wysłane poprzez sieć GSM i/lub za pomocą sieci. W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia stanu systemu zdalnie za pomocą aplikacji na Android lub iOS. Aplikacja umożliwia pełną obsługę systemu, jak załączenie/wyłączenie systemu, sprawdzenie stanu czujek, blokada czujek, uruchomienie syreny zewnętrznej, otwarcie bramy, itd.

Zadaniem systemu alarmowego jest ochrona Państwa mienia, dlatego niezwykle ważną kwestią jest wybór odpowiednich urządzeń oraz wykonawcy, który ten system zamontuje.

K2 Instal gwarantuje Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze systemy cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność nie tylko w okresie gwarancji lecz przez wiele kolejnych lat.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej optymalny system alarmowy.

Call Now Button